Apie mus

Įsigykite naujausiomis technologijomis pagamintas oro vėsinimo sistemas iš mūsų įmonės žemiausiomis kainomis! Mes ne tik prekiaujame, bet ir įrengiame.

Taip pat įrengsime saulės elektrinę ant jūsų namo stogo arba kieme. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų saulės modulius ir inverterius, tokius kaip JINKO, TRINA SOLAR, JA SOLAR, CANADIAN SOLAR, DEYE, SUNGROW, HUAWEI, FOXESS ir daugiau, pačiomis žemiausiomis kainomis internete. Mūsų specialistai gali patarti jums svarbiais klausimais ir padėti pasirinkti tinkamus sprendimus. Jūsu patogumui paruošėme jau sukomplektuotus saulės elektrinių rinkinius su įrengimu ir be. Taip pat galime patarti su APVA parama susijusiais klausimais, kuri leidžia gauti finansinę paramą.

Statote, o galbūt renovuojate dūmtraukį? UAB „Dumtra“ gali Jums padėti. Prekiaujame metaliniais (pristatomais) dvisieniais ir trisieniais dūmtraukiais, kaminų įdėklais ir kitomis kaminų statybai reikalingomis dalimis. Teikiame visas dūmtraukių ir kaminų įdėklų montavimo paslaugas. Pritaikysime dūmtraukį prie bet kurio fasado ar vidaus interjero dizaino. Siūlome įsigyti A++ energetinio efektyvumo klasę atitinkančius dūmtraukius. Įrengsime dūmtraukį pagal visus šiuolaikinius reikalavimus tad galėsite būti ramus dėl sandarumo testo. Taip pat galime pagelbėti patardami jums renkantis krosnelę ar židinį, o juk dabar tai yra itin aktualu.

Mūsų naujovė - lygūs dūmtraukiai su paslėptais sujungimais tarp dalių ir nauji, gražūs tvirtinimo detalių sprendimai, puikiai dera su naujo tipo fasadų dizaino sprendimais.

Kaminų įdėklai yra būtina apsaugos priemonė jums ir jūsų namams. Mes siūlome įvairius kaminų įdėklų variantus, atitinkančius šiuolaikinius kūrenimo įrenginius. Mūsų ekspertai su ilgamete patirtimi ir nuolat atnaujinančiais kvalifikaciją padės jums rasti tinkamiausią sprendimą.

Taip pat mes jums siūlome įsigyti ir profesionaliai įrengiame vėdinimo sistemas iš žinomų gamintojų, tokių kaip KOMFOVENT ir ATREA. Pirkdami vėdinimo sistemą su įrengimu iš mūsų, gausite dovanų nuo 500 eurų vertės rekuperacinės sistemos projektą. Tad galėsite būti tikri ir ramūs, kad jūsų sistema veiks ir žinosite, kaip ji funkcionuoja. Ši dovana taip pat taikoma stambiems projektams.

Susisiekite su mumis jau dabar ir mes su malonumu atsakysime į visus jūsų rūpimus klausimus.

Rekvizitai:

UAB "Dumtra" 
įm. kodas 303506881 
PVM mok. kodas LT100009262318 
Tarandės g. 2-b34, Vilnius

+370-665-23344 Klientų aptarnavimo skyrius

sales @ edumtra.lt