Apie mus

Rekvizitai:

UAB "Dumtra" 
įm. kodas 303506881 
PVM mok. kodas LT100009262318 
Tarandės g. 2-b34, Vilnius

UAB „Dumtra“ – dūmtraukių ir saulės elektrinių sistemų ekspertai. Montuojame metalinius pristatomus kaminus ir metalinius kaminų įdėklus, rūpinamės jų priežiūra bei remontu, prekiaujame kokybiškomis metalinių kaminų ir įdėklų detalėmis. Mūsų komanda dirba su aukštos kokybės saulės moduliais ir profesionaliai atlieka saulės elektrinių montavimo darbus. Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius ir objekto specifiką, kad sukurtume tinkamiausią sprendimą, atitinkantį jūsų energijos gamybos tikslus. Pasirūpinsime visais montavimo etapais, įskaitant projektavimą, įrengimą ir jungimą prie elektros tinklo.

Mūsų komandoje dirba jauni ir veržlūs specialistai, todėl sėkmingai konkuruojame dūmtraukių detalių ir dūmtraukių montavimo rinkoje. Dirbdami efektyviai ir lengvai įsisavindami naujausias technologijas, galime pasiūlyti patrauklų kokybės ir kainos santykį.

Kaminų ir įdėklų detalės, kuriomis prekiaujame, gaminamos iš 1.4404 (316L) markės nerūdijančio plieno mišinio su molibdenu ir padidintu chromo kiekiu. Šios markės plienas plačiai naudojamas chemijos pramonėje, įvairių prietaisų gamyboje, jis užtikrina dūmtraukio atsparumą aukštai temperatūrai ir rūgštims. Mūsų pristatomieji kaminai pasižymi puikia trauka, nes juos sudaro du vamzdžiai, tarp kurių montuojama šildomoji medžiaga. Pasirinkę pristatomąjį kaminą galėsite rinktis pageidaujamą išorinio vamzdžio metalą, derantį prie jūsų būsto eksterjero. Prekiaujame tik sertifikuotais, ES standartus atitinkančiais produktais.

Kliento poreikiai mums visuomet svarbiausi, todėl kiekvienas, kuris kreipiasi į mūsų įmonę, prireikus sulauks profesionalios konsultacijos tiek užsakydamas kamino sumontavimą namuose, tiek pirkdamas detales ar tiesiog teiraudamasis dėl kamino eksploatacijos ypatybių.  Atsižvelgdami į jūsų namo ir šildymo sistemos specifiką, pasiūlysime tinkamiausią dūmtraukio įrengimo sprendimą. Sumontavome šimtus dūmtraukių, todėl galime garantuoti, jog dirbdami vadovaujamės ne tik teorinėmis, bet ir praktinėmis žiniomis.

Galime pasiūlyti jums aukščiausios kokybės prekes, profesionaliai sumontuoti kaminą ar įdėklą jūsų namuose ir užtikrinti ne tik efektyvų, bet ir saugų šildymo sistemos veikimą. Kaminų įrengimo paslaugas teikiame beveik visoje Lietuvoje, dūmtraukių detales pristatome į bet kurią šalies vietą nemokamai, taikome nuolaidas. Jei nusprendėte atnaujinti plytinį kaminą arba jums reikalingas naujas kaminas jau pastatytame name, nuo šiol žinosite, kur kreiptis.